• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2021/2022

      • Celoštátne kolo

          • Filip Horňák

          • 1.miesto
          • Majstrovstvá SR mladších žiakov v zápasení Voľný štýl · Celoštátne kolo · 2021/2022
          • Kategória do 85kg
      • Okresné kolo

          • Nela Škultétyová

          • 3.miesto
          • Atletický 4 boj mladších žiakov · Okresné kolo · 2021/2022
          • Ella Junásová

          • 2.miesto
          • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
      • Domáce kolo

          • mladšie žiačky

          • 3.miesto (štafeta 4x60m ml.žiačky)
          • Memoriál Rudolfa Jašíka - 52.ročník · Domáce kolo · 2021/2022
          • V sumáre výsledkov z kategórie Mladšie žiačky naše dievčatá nazbierali najviac bodov a skončili na 1.mieste.
          • Johana Gahérová

          • 3.miesto (skok do výšky ml.žiačky)
          • Memoriál Rudolfa Jašíka - 52.ročník · Domáce kolo · 2021/2022
          • V sumáre výsledkov z kategórie Mladšie žiačky naše dievčatá nazbierali najviac bodov a skončili na 1.mieste.
          • Regína Tvrdíková

          • 1.miesto (hod kriketkou ml.žiačky)
          • Memoriál Rudolfa Jašíka - 52.ročník · Domáce kolo · 2021/2022
          • V sumáre výsledkov z kategórie Mladšie žiačky naše dievčatá nazbierali najviac bodov a skončili na 1.mieste.
          • Johana Gahérová

          • 3.miesto (600m ml.žiačky)
          • Memoriál Rudolfa Jašíka - 52.ročník · Domáce kolo · 2021/2022
          • V sumáre výsledkov z kategórie Mladšie žiačky naše dievčatá nazbierali najviac bodov a skončili na 1.mieste.
          • Nela Škultétyová

          • 3.miesto (60m ml.žiačky)
          • Memoriál Rudolfa Jašíka - 52.ročník · Domáce kolo · 2021/2022
          • V sumáre výsledkov z kategórie Mladšie žiačky naše dievčatá nazbierali najviac bodov a skončili na 1.mieste.
          • Maria Elizabeth Šesták

          • 1. miesto Kategória E1/ JUNIORS
          • English Language Competition (ELC) - Celomestská súťaž v AJ · Domáce kolo · 2021/2022
          • Viackolová súťaž, ktorej sa zúčastnili 8 žiaci našej školy. Štyria sa dostali do posledného kola - finále.
      • 2016/2017

          • Nela Škultétyová

          • 5.miesto
          • Chochuliáda · Domáce kolo · 2016/2017
          • Vytrvalostný benh na 200m (0:42,4)
          • Johana Gahérová

          • 2.-3.miesto
          • Chochuliáda · Domáce kolo · 2016/2017
          • Vytrvalostný beh na 200m (0:41,3)
          • Nela Škultétyová

          • 1.miesto
          • Chochuliáda · Domáce kolo · 2016/2017
          • Hladký beh na 40m (7,23s)
          • Alexandra Falátová

          • 7.miesto
          • Chochuliáda · Domáce kolo · 2016/2017
          • Hladký beh na 40m (7,88s)
          • Johana Gahérová

          • 2.miesto
          • Chochuliáda · Domáce kolo · 2016/2017
          • Skok do diaľky (253cm)