• Pedagogický tím

      • Naši učitelia a vychovávatelia ZŠ

      • V školskom roku 2021/2022 máme na prvom stupni 7 tried a na druhom stupni 4 triedy. Učia a vychovávajú v nich títo ľudia:

        Ak potrebujete kontaktovať niektorého učiteľa, napíšte mu na email v tvare meno.priezvisko@czsjanakrstitela.sk

      • Mgr. Daniela Gubková
        Riaditeľka CZŠ s MŠ
        Mgr. Daniela Gubková
      • Mgr. Tatiana Gulíková
        Zástupkyňa riaditeľa, triedna učiteľka Peace makers (7.B) učiteľka anglický jazyk
        Mgr. Tatiana Gulíková
      • Mgr. Zuzana Bočkayová
        Triedna učiteľka v Pink class (1.B)
        Mgr. Zuzana Bočkayová
      • Mgr. Zuzana Vaňová
        Vychovávateľka Pink Class (1.B)
        Mgr. Zuzana Vaňová
      • Mgr. Natália Nová
        Triedna učiteľka Red Class (1.A)
        Mgr. Natália Nová
      •  Kristína Lachká, Dis. art.
        Vychovávateľka Red Class (1.A)
        Kristína Lachká, Dis. art.
      • Mgr. Barbora Bucková
        Triedna učiteľka vo Violet class (2.A)
        Mgr. Barbora Bucková
      • Ing. Ivana Káčerová
        Vychovávateľka vo Violet class (2.A)
        Ing. Ivana Káčerová
      • Mgr. Petra Berešíková
        Triedna učiteľka Orange class (2.B)
        Mgr. Petra Berešíková
      •  Eva Brišková
        Vychovávateľka v Orange class (2.B)
        Eva Brišková
      • Mgr. Jana Karlíková
        Triedna učiteľka v Green Class (3.A)
        Mgr. Jana Karlíková
      •  Lucia Berešíková
        Vychovávateľka v Green Class (3.A)
        Lucia Berešíková
      • Mgr. Adriana Krajčovičová
        Triedna učiteľka Yellow class (3.B)
        Mgr. Adriana Krajčovičová
      • Bc. Monika Šesták
        Vychovávateľka v Yellow class (3.B)
        Bc. Monika Šesták
      • Mgr. Katarína Belišková
        Triedna učiteľka White Class (4.A), učiteľka španielsky jazyk
        Mgr. Katarína Belišková
      • Mgr. Michaela Janicsková
        Triedna učiteľka v Blue class (4.B)
        Mgr. Michaela Janicsková
      • Mgr. Ľubomír Valter
        Učiteľ telesnej výchovy, vychovávateľ vo White a Blue Class (4.A+4.B)
        Mgr. Ľubomír Valter
      • Mgr. Siarhei Vasilyeu
        Učiteľ náboženstva 1.stupeň
        Mgr. Siarhei Vasilyeu
      • Mgr. Matej Izrael
        Učiteľ náboženstva 1.stupeň
        Mgr. Matej Izrael
      • Mgr. Lenka Brezáni
        Učiteľka výtvarnej a hudobnej výchovy
        Mgr. Lenka Brezáni
      • Mgr. Ladislav Šaffo
        Triedny učiteľ 5.A, Učiteľ telesnej výchovy
        Mgr. Ladislav Šaffo
      • Mgr. Jana Znášiková
        Triedna učiteľka Army of Light (6.A), učiteľka slovenského jazyka 2.stupeň
        Mgr. Jana Znášiková
      • Mgr. Lukáš Dzian
        Triedny učiteľ God´s workers (7.A), učiteľ informatiky, náboženstva, geografie
        Mgr. Lukáš Dzian
      • RNDr. Jana Grenčíková, PhD.
        Triedna učiteľka King Stars (8.A)., učiteľka matematiky 2.stupeň
        RNDr. Jana Grenčíková, PhD.
      • Mgr. Henrieta Oravcová
        Učiteľka biológie
        Mgr. Henrieta Oravcová
      • Mgr. Michaela Števíková
        Učiteľka matematiky a slovenčiny 2.stupeň, pedagogický asistent
        Mgr. Michaela Števíková
      • Mgr. František Štetiar
        Učiteľ fyziky
        Mgr. František Štetiar
      • Mgr. Silvia Schönová
        Učiteľka dejepisu
        Mgr. Silvia Schönová
      •  Tatiana Mate
        Native speaker, učiteľka anglického jazyka 1.stupeň
        Tatiana Mate
      •  Rachel Villarová
        Native speaker anglický jazyk
        Rachel Villarová
      • Bc. Artemisa Aguilar
        Native speaker, anglický a španielsky jazyk
        Bc. Artemisa Aguilar
      • Mgr. Tatiana Vyskočilová
        Učiteľka anglický jazyk, chémia
        Mgr. Tatiana Vyskočilová
      • Mgr. Kristína Fekety
        Učiteľka anglický jazyk
        Mgr. Kristína Fekety
      • Mgr. Michaela Šaffo, PaedDr.
        Učiteľka taliansky jazyk
        Mgr. Michaela Šaffo, PaedDr.
      • Mgr. Petra Kaločayová
        Školská psychologička - podporný tím
        Mgr. Petra Kaločayová
      • Mgr. Zuzana Babničová Kytková
        Školská špeciálna pedagogička - podporný tím
        Mgr. Zuzana Babničová Kytková
      • Mgr. Naďa Horňáková
        Vychovávateľka v Youth clube, pedagogický asistent
        Mgr. Naďa Horňáková
      • Mgr. Mária Eliášová
        Pedagogický asistent - podporný tím
        Mgr. Mária Eliášová
      • Mgr. Monika Gašparová
        Pedagogický asistent - podporný tím
        Mgr. Monika Gašparová
      • Mgr. Hana Kováčová
        Pedagogický asistent - podporný tím
        Mgr. Hana Kováčová
      • Bc. Lukáš Gašpar
        Pedagogický asistent - podporný tím, vychovávateľ v Youth clube
        Bc. Lukáš Gašpar
      • Mgr. Michal Sekáč
        Mgr. Michal Sekáč