• Novinky

      • English Language Competition (ELC) opäť úspešne

      • 14. 2. 2024
      • Nový úspech našej školy! Cez tri kolá súťaže v mesiacoch október, november a december 2023 sa prebojovali do najvyšších priečok až 4 naši žiaci, z čoho sa veľmi tešíme. Na celomestskej súťaži sme opäť obsadili najvyšší stupienok. Ďakujeme súťažiacim za krásnu reprezentáciu školy a želáme im veľa úspechov a možností využívať svoje talenty v ich nasledujúcich štúdiách.

       Umiestnenie:
       Ella Junásová: 1.miesto
       Emma Krasulová: 2.miesto
       Valér Kotrík: 4.miesto
       Ema Juríčková: 7.miesto

       Gratulujeme!

      • Prvé korčuliarske kroky našich prváčikov

      • 13. 2. 2024
      • Posledný školský decembrový týždeň naši prváčikovia na zimnom štadióne otvorili korčuliarskú sezónu. Všetci sme si nabalili otepľovačky, korčule a hlavne odvahu posunúť svoje pohybové schopnosti. V šatni sme sa vždy veru zapotili pokiaľ sme na seba navliekli korčule, kolenačky a prilby. Napriek tomu, že niektorí z nás stáli na korčuliach po prvý krát, vôbec sme sa nebáli. Každý deň nás privítali trpezliví tréneri. S nadšením sme sa zlepšovali a trénovali krôčik po krôčiku, až sme sa ku koncu týždňa mohli zúčastniť olympiády a rôznych súťaží. Za úspešné absolvovanie každý korculiar získal vodičský preukaz na ľad a diplom. Natoľko nás to motivovalo, že sa už teraz tešíme na ďalšie korčuliarské skúsenosti. Odkazujeme, že naši druháci a tretiaci sa majú na čo v blízkej dobe tešiť :)

       A v neposlednom rade ďakujeme všetkým rodičom, ktorí si našli čas a prišli nám pomôcť do šatne alebo nás podporili na ľadovej ploche!

     • Aj malá kvapka dokáže veľké veci #2%
      • Aj malá kvapka dokáže veľké veci #2%

      • 9. 2. 2024
      • Začiatok februára a marca sa spája vo svete OZ s kampaňou na 2%. Na prvý pohľad aj takáto "maličkosť" dokáže napomôcť k zaujímavým projektom alebo aktivitám v našej škole a škôlke. V minulosti sme vďaka týmto maličkostiam od našich podporovateľov dokázali vybaviť priestory na cvičenie v materskej škôlke alebo učebne v škole, na ktoré sme nevedeli získať peniaze z iných zdrojov.

       Opäť na našej stránke nájdete podrobný podpis aj s predvyplneným vyhlásením Vyhlasenie2023.pdf. Postupujte podľa podrobného návodu na našej stránke a isto budete presne vedieť ako postupovať.

       Vopred Vám v mene našuch detí ĎAKUJEME!

      • Prvá polovica za nami!

      • 7. 2. 2024
      • I v tomto školskom roku si naši žiaci z prvého a druhého stupňa prebrali svoje polročné vysvedčenia. Aj keď sa nám zrušili polročné prázdniny, nezúfali sme, práve naopak, dňa 31.1.2024 sme si užili deň plný zábavy a tak, ako už býva u nás zvykom, aj to svoje vysvedčenie si žiaci prvého stupňa objavili netradičným spôsobom. Čakala ich okružná jazda po triedach, kde spoločne získavali kľúče, pomocou ktorých si odomkli zámky a dostali sa k svojim vysvedčeniam. V jednotlivých triedach rozvíjali svoju vytrvalosť, kreativitu, logické myslenie, ale i aktívne počúvanie a spoluprácu. V neposlednom rade, sme sa venovali na prvom i druhom stupni zhodnoteniu prvého polroka a vyjadreniu vďačnosti zaň. Každou splnenou úlohou, boli znásobené nie len poznatky, ale i radosť z príjemne stráveného času so spolužiakmi.

       Všetkým žiakom k ich vysvedčeniu srdečne GRATULUJEME a prajeme im obrovskú dávku nadšenia a energie aj v druhom polroku! Aby ich dni boli plné radosti a zážitkov ako doteraz!

       Krátke videjko z polroka nájdete na našej FB stránke.